таг: споделува

Ако разбирате за што е оваа фотографија, не сте баш во...

0
На Твитер нашироко се споделува скриншот од екранот кој го прикажува Windows 98 и сите чуда што ги нудеше овој оперативен систем во...

Украина спремна да се откаже од НАТО?

0
Министерството за надворешни работи засега не споделува информација колку државјани на Македонија кои се наоѓаа во Украина евентуално се вратиле дома....

Министерство за здравство, дете со посебни потреби со висока темепратура ви...

0
На социјалните мрежи се споделува објава според која во моментов на Детската клиника по ходниците „умира дете со посебни потреби“. Според објавата,...

ФОТО | Кајли Миног ги запали социјалните мрежи со новата фотографија!

0
Пејачката Кајли Миног (52) често споделува информации од секојдневниот живот со оние што ја следат, а ги има повеќе од...