fbpx

таг: „Спајс

Мел Б крвава, претепана и со модринки: Поранешната Спајс Грл го...

0
Поранешниот член на групата „Спајс Грлс“, Мел Б глуми во еден шокантен и морничав краток филм кој ја обработува темата – жртви...

„Спајс Грлс“ најавуваат враќање на филмското платно

0
Познатите членки на групата „Спајс Грлс“ пред две години се вратија на сцената, а сега размислуваат и за враќање на филмското платно....