таг: совршен

Како да престанете со бесцелното „скролање“ по социјалните мрежи?

0
Онлајн-светот навистина не е совршен, но е дефинитивно магичен и лесно може да се најдете во ситуација да изгубите контрола. Прочитајте како да...

Нестабилен период за два хороскопски знака

0
Овен Четврток е совршен ден да се посветите на себе и на вашите длабоки желби. Месечината го активира вашето поле на комуникација...

Мажите со овие квалитети се најдобри татковци, според експертите

0
НИТУ родител не е совршен затоа што инструкции за правилно воспитување и поврзување со детето не постојат. Сепак, експертите нагласуваат дека одредени особини...

ФОТО: Како детската соба да ја претворите во омилената просторија во...

0
Неделата е совршен ден за уредување на детското катче на вашите најмили кое одамна го планиравте. Поради пандемијата децата се...