fbpx

таг: совпаѓа

Денес се поклопуваат петок 13 и ретрограден Меркур! – Астролозите предупредуваат:...

0
Денеска петок 13 се совпаѓа со ретроградниот Меркур, па астролозите предупредуваат дека многумина би можеле да имаат проблеми во комуникацијата. „Бидејќи Меркур...