таг: слуша

(ВИДЕО) Украинските беспилотни летала со ВИ се обидуваат да ја попречат...

0
Се слуша силен звук на зуење додека се приближува мала силуета во воздухот. Бучавата морничаво потсетува на нападите со руски беспилотни летала врз...

ПСЖ го стави Нејмар на трансфер листата и ја спушти цената...

0
ПСЖ го стави Нејмар на трансфер листата и е спремен да слуша понуди од други клубови, пренесува шпанскиот „Фихајес“. Францускиот клуб ја спушти...

Виц на денот: Лек

0
Трпе на радио слуша некоја религиозна емисија: – “Верата во господ може да излекува секаква болест, само испружете ја...