таг: „славеј“

ВИДЕО: Зад големиот хит на Тоше Проески се крие морничава вистина:...

0
Македонскиот „славеј“, трагично загинатиот пејач Тоше Проески, секогаш ќе остане запаметен и како извонреден пејач, и како голем хуманитарец и човек со...