таг: сеќавате

Легендарната компјутерска игра стара 20 години повторно стана хит

0
Дали се сеќавате на компјутерската игра Deluxe Ski Jump која беше многу популарна пред 20 години? Сега повторно е хит. Симулацијата на...

Се сеќавате ли на Ранду од серијата „Касандра“? Еве како изгледа...

0
Се сеќавате ли на Ранду од познатата латиноамериканска теленовела „Касандра“? Овој лик го глумеше познатиот венецуелки уметник Хенри Сото. Денеска,...

Дали се сеќавате на серијата „Млади бунтовници“? – Еве како ...

0
Дали се сеќавате на серијата „Rebelde Way“ или кај нас позната како „Млади Бунтовници“? Се работи за аргетинска тинејџерска серија која ја...

ФОТО: Главниот негативец од „Титаник“ денес изгледа подобро отколку пред 20...

0
Дали се сеќавате на Били Зејн? Многумина засекогаш ќе го паметат како Каледон Хокли, главниот негативец на филмот „Титаник“, кој се вери со...

Поранешната љубовница на Бекам: Моите синови знаат дека се сликав гола...

0
Дали се сеќавате на Ребека Лус? На почетокот на 2000-тите години, таа сакаше да биде модел, а потоа во 2004 година го...

ФОТО: Погледнете како денес изгледа Пипи – Долгиот Чорап

0
Сигирно се сеќавате на малата палавка во портокалова коса од романот на Астрид Линдгрен, измислен лик кој настанал сосема случајно, бидејќи нејзината...