таг: Сејдиу

Пејачката Туна Сејдиу стана мајка по вторпат: Веста ја откри со...

0
35-годишната пејачка Туна Сејдиу на Денот на мајката стана мајка по втор пат. Веста за раѓањето на нејзиниот втор син ја сподели...