таг: седи

Јоаким Лев учи шпански јазик, веќе не е тајна кој клуб...

0
Јоаким Лев ќе седи на клупата на германската фудбалска репрезентација само уште неколку месеци. Претходно...

Виц на денот: Години

0
Плавуша гледа старец како седи на клупа во паркот, му приоѓа и го прашува: – Колку години имате? –...