таг: своја

Трамп најави отворање на нова социјална мрежа

0
Трамп објави дека ќе отвори своја социјална мрежа откако беше забранет од Твитер, Фејсбук и...

Животна мантра за секој хороскопски знак: Следете го срцето, но „понесете“...

0
Секој хороскопски знак поседува своја мантра, која се повторува низ животот. Убаво е да ја знаете за да решите сопствени проблеми и дилеми. Овен...

Џенифер Анистон ја стави Ана Брнабиќ на листата со најмоќните жени...

0
Познатата актерка една своја објава на Инстаграм им ја посевти на жените кои се на важни позиции во нивните држави… ...