таг: свесни

Дневен хороскоп за недела (01.01.2023)

0
Овен Иако сте свесни за тешкотијата на финансиската ситуација, тоа не ве спречува да ја искористите целата своја креативност и да потрошите...

Сејдини: Веќе испишавме историја, победивме една голема Италија

0
Свесни сме за противникот со кој се соочуваме, но нашите фудбалери се професионални, сплотени се и се...

Научниците можеби на добар пат да предвидат ЗЕМЈОТРЕС! Електромагнетни бранови предзнак...

0
Веќе некое време сеизмолозите се свесни за појавата на кратки, суптилни аномалии во подземните електрични полиња што се јавуваат во подрачјето на земјотресите....

Жените во овој хороскопски знак воопшто не се плашат да го...

0
Тие се важни, свесни за своите квалитети и не допуштаат ниту стравот, ниту застарените стереотипи да ги спречат во остварувањето на целите....

Ново истражување открива кои типови на мажи им се најпривлечни на...

0
Иако сме свесни дека физичката убавина е менлива и никогаш не е пресудна, сепак секој човек има одредени преференции. Што мислите, кои типови...