таг: сајтот

БРИНЕТИ ИЛИ РУСОКОСИ: Кои жени се пожешки во кревет?

0
Сајтот за состаноци „IllicitEncounters.com“ анкетираше илјадници мажи и жени за да ги открие нивните сексуални навики, како и ставовите кон спротивниот пол. ...

Откриен датумот на премиерата на филмот „Gucci“ со Лејди Гага

0
Според наводите на сајтот „IMDB“, новиот филм „Gucci“ во кој главната улога ја има поп ѕвездата Лејди Гага и холивудскиот актер Адам...