таг: Сајрус

Мајли Сајрус повторно не се одделува од чашката алкохол

0
На Мајли Сајрус одвикнувањето од алкохол сепак не и оди лесно. Откако во јуни минатата година таа откри дека поради операцијата на...

Мајли Сајрус: Користам секс играчки за дизајн на ентериерот

0
Светски познатата пејачка Мајли Сајрус во неодамнешното интервју откри дека повеќе ја привлекуваат женските тела отколку машките. Имено, славната пејачка призна дека...

Мајли Сајрус го прослави успехот на новиот албум: Пет недели број...

0
Нема лимити за Мајли Сајрус кога има причини за прослава. А овој пат причината е одбележување на успехот на нејзиниот седми студиски...