таг: Сашо Мијалков

Русковска добила информација од личен извор дека Мијалков планира бегство

0
Обвинителката за гонење на организиран криминал и корупција, Вилма Русковска, во интервју на емисијата 360 степени изјави дека таа лично пријавила во МВР дека...