таг: Сатурн

Кои ќе бидат најсреќните хороскопски знаци до крајот на јули?

0
Под влијание на Венера и Сатурн во текот на следните две недели дел од хороскопските знаци ги очекуваат нови можности во поглед на...

Хороскоп – што ни носи ретроградниот Сатурн од 5 јуни до...

0
Хороскопот открива дека ретроградниот Сатурн ќе започне на 5 јуни и ќе трае до 23 октомври 2022 година. Ова влијание на планетата може...

Три хороскопски знаци кои ги очекува неизмерна среќа овој месец

0
Влијанието на Уран и Сатурн носат голема трансформација овој месец. Во текот на првата недела, Марс се спојува со Сатурн и нè...