таг: Сандерс

Берни Сандерс за кратко време го освои интернетот – еве како...

0
Фотографијата на сенаторот Берни Сандерс од инаугурацијата на новиот американски претседател eо Бајден стана сензација на Интернет. Сега маицата со виралната слика на...