таг: сама

Мачка со скршена нога сама отишла в болница во Турција

0
Мачка со скршена нога сама си пронашла пат до Oдделението за итни случаи во болница во Турција, јави турската телевизија „Хабертурк“. Мачката...

Зеленски: Сами сме, светските сили гледаат од далеку, мора да започнеме...

0
Украина е оставена сама, светските сили оддалеку ја следат ситуацијата, изјави претседателот на Украина Владимир...

Неколку суптилни знаци дека вашата врска нема да функционира „на долг...

0
Секоја брачна врска е приказна сама за себе, но има некои универзални ситуации кои сигнализираат проблеми и раздор. Дали врската е конечно завршена...