таг: саботната

ВИДЕО: Левандовски во последните секунди му донесе триумф на Баерн!

0
Во последниот натпревар од саботната програма, во бундеслигашкото дерби на 13 коло триумфираше Баерн Минхен на гостувањето кај Баер Леверкузен со конечен...