таг: Рубиковата

Еве како да составите Рубикова коцка за 10 СЕКУНДИ! (ВИДЕО)

0
Кој би рекол? Рубиковата коцка е едно од најпознатите хобија во Светот, но ретко кој успева да ја совлада без многу труд....