таг: Рубен

Трансродов маж роди бебе: „Тоа е она што отсекогаш сум го...

0
Шпанецот Рубен Кастро (27) го оствари својот долго сонуван сон – стана татко! Нема да има ништо необично во оваа приказна ако Кастро...