fbpx

таг: „Россија

Руската државна телевизија: Третата светска војна штотуку започна!

0
Руската државна телевизија „Россија 1“ во пренос објави дека Третата светска војна штотуку започнала. Новинарката Олга Скабеева им кажа на...