таг: Ромни

Американскиот сенатор во паника поради Русите: Ги обвинува хакерите за загрозување...

0
Републиканецот Мит Ромни изјави дека руските хакери можат да нанесат голема штета на американската економија и да ја обезличат, пишува Новости.рс. ...