таг: Робертс

Медицински феномен: Забременила додека била бремена

0
Британската двојка Ребека Робертс и Рајс Вивер една година се обидувале да добијат дете, а потоа среќата конечно им се насмевнала.   ...

Џулија Робертс и Џорџ Клуни во улога на разведен пар во...

0
Џорџ Клуни и Џулија Робертс ќе глумат во „Ticket to Paradise“, романтична комедија која ќе ја режира Ол Паркер за „Universal Pictures“...