таг: Ристовска

Ристовска го има најдобриот гол во четвртото коло во ЛШ (ВИДЕО)

0
Македонската ракометна репрезентативка Сара Ристовска го постигна најдобриот гол во рамки на четвртото коло од Лигата на шампиони (ЛШ), и тоа во триумфот...