таг: Рид

Започнува нова ера за Нетфликс

0
Соосновачот на Нетфликс Рид Хестингс во четвртокот објави дека се повлекува од функцијата извршен директор по 25 години. Тоа е, како што пишува...

Холивудската актерка во болки по вакцинирањето: Морам да ви ја кажам...

0
Актерката Тара Рид на Инстаграм откри дека вакцинирана против короната, но патем се пожалила и дека воопшто не и било лесно. ...