таг: Ридли

Дејзи Ридли: Холивудските режисери ме етикетираа како „агресивна“ и „заплашувачка“

0
Британската актерка Дејзи Ридли прозборе за приватноста и за тоа дека на филмските сетови ја доживуваат на многу погрешен начин. ...