таг: Ривс

ФОТО | Кијану Ривс на плажа: Вистински божиќен подарок за сите...

0
66-годишниот Киану Ривс беше фотографиран како ужива на плажа во Малибу. Иако е веќе во седмата деценија од неговиот живот американските...