таг: Рејчел

ФОТО | Не крие дека се растажила: Оскаровецот побарал од актерката...

0
Актерката Рејчел Билсон во една емисија раскажа за непријатната ситуација која ја имала со оскаровецот Рами Малек. Имено, таа пред две години...

Речјел Стојанов избрана за спортистка на Битола за 2020 година

0
Рејчел Стојанов, македонска репрезентативка во ритмичка гимнастика, кандидат за олимписките игри во Токио и членка на клубот...

Се огласи и музичарката: Мерилин Менсон ми кажа дека има соба...

0
Откако актерката Еван Рејчел Вуд го обвини рокерот Мерилин Менсон за злоставување, се огласи и музичарката Фиби Бриџерс, па го сподели своето...

Еван Рејчел Вуд го обвини Мерилин Менсон за сексуално злоставување кое...

0
Актерката Еван Рејчел Вуд (33) и порано зборуваше за својот поранешен партнер – злоставувач, но сега со објава на социјалните мрежи го...