таг: решен

Збогум Барса – Бускетс оди кај Бекам

0
Серхио Бускетс е решен да си замине од Барселона на крајот од сезонава, откако искусниот играч за...

Кавани веќе не крие: Одам во Барселона!

0
Единсон Кавани е решен својата кариера да ја продолжи во Барселона, а уругвајскиот голгетер веќе ги договорил и условите под кои ќе се...

Виц на денот: Војник

0
Малиот Трпе решен му соопштува на татко си:– Тато, решив! Ќе станам војник како тебе.– Зошто така сине?– Изгледа жените сакаат мажи...