таг: рециклирани

ФОТО | Хит на социјалните мрежи: Некој од Град Скопје одлучил...

0
Носејќи ракавици направени од рециклирани материјали и зимска јакна, американскиот сенатор Берни Сандерс со „обична облека“ се појави на инаугурацијата на 46. претседател...