fbpx

таг: „Респирај“

Ако сакате да се спасите од корона купете си прочистувач на...

0
Естонската технолошка компанија „Респирај“ (Respiray) промовираше преносен прочистувач на воздухот, за кој тврди дека убива над 99 проценти од вирусите и бактериите со...