таг: репертоарот

ВИДЕО | Дизни донесе носи нова крајбрежна авантура: Репертоарот на домашното...

0
На почетокот на летово, репертоарот на домашното кино ќе биде збогатен со најновата анимација на Дизни Пиксар – „Лука“, чиј прв трејлер...