таг: Редклиф

Даниел Редклиф за време на снимањето на „Хари Потер“ скршил околу...

0
Даниел Редклиф, кој ја играше главната улога во филмовите за „Хари Потер“, откри во шоуто „Hot Ones“ дали навистина скршил околу 160...