таг: Ребел

Ребел Вилсон: „Бев киднапирана, ни се закануваа со оружје“

0
Австралиската актерка Ребел Вилсон откри дека била жртва на вооружено киднапирање во Африка. Како што вели, таа и уште неколку нејзини...