таг: реализирани

Мајами го повтори клупскиот рекорд во тројки на еден натпревар

0
Мајами го повтори клупскиот рекорд во реализирани тројки на натпревар од регуларниот дел од НБА сезоната „Жешките“ ноќеска на средбата со Индијана...