таг: реакциите

Во новото интервју во кое принцот Хари повторно го нападна кралското...

0
Не стивнуваат реакциите во јавноста по новото интервју на принцот Хари со Опра Винфри како дел од серијата „The Me You Can’t...

Фирмите ги чекаат парите од државата

0
По вчерашните реакциите во јавноста дека 12.000 фирми не исплатиле плата на вработените за месец февруари, денеска...

Ексклузивно за Слободен печат – Васил Гарванлиев: Некој очигледно сака да...

0
По реакциите на социјалните мрежи за спорниот кадар во кој се појавуваат бои кои асоцираат на бугарското знаме, изјава побаравме од Васил кој...

Поранешниот албански претседател, Нишани го нарече Рама адвокат на туѓи интереси

0
Во Албанија продолжуваат реакциите во врска со прашањето за проширување за 12 милји во Јонското Море, откако Грција пред два...

Албанските демократи бараат од Владата јавно да презентира информации за морската...

0
Не стивнуваат реакциите во Албанија по веста дека Грција усвоила декрет за проширува на територијалните води за 12 милји во Јонско Море....

ЛСИ: Рама продаде дел од албанските територијални води

0
Продолжуваат реакциите во Албанија по веста дека Грција усвоила декрет за проширува на територијалните води за 12 милји во Јонско...