таг: расплака

„Толку е тешко“: Ким Кардашијан се расплака додека говореше за заедничкото...

0
Ким Кардашијан се расплака за време на појавувањето во подкастот на Енџи Мартинез додека зборуваше за воспитувањето деца со Канје Вест, кој често...

ВИДЕО: Опра во интервјуто со принцот Хари низ солзи раскажа за...

0
Водителката Опра Винфри се расплака за време на интервјуто со принцот Хари, додека се присетуваше на страшното искуство од повеќекратното силување кое...