fbpx

таг: „РАИ

Пандев: Македонија нема што да загуби на мечот со Италија

0
Македонската фудбалска легенда Горан Пандев даде интервју за италијански „РАИ спорт“ поврзано со бараж натпреварот меѓу Италија и Македонија. Двете репрезентации ќе...