fbpx

таг: размислува

Бајден размислува за испраќање високи функционери во Украина

0
Американскиот претседател Џо Бајден изјави дека неговата администрација размислува да испрати високи американски претставници во...

МЗ размислува за хируршки пристап во лекување на пациентите со церебрална...

0
Министерството за здравство размислува за современ хируршки пристап во лекување пациенти со церебрална парализа на возраст од една до 18 години. Станува збор за...

Вашингтон не размислува за санкции кон Бугарија, убеден е оти Софија...

0
Администрацијата на американскиот претседател Џо Бајден не размислува за санкции против Бугарија и е убедена...

Лампард, Руни, Потер и Мартинез во потесниот избор за тренерското место...

0
Раководството на Евертон размислува за неколку кандидати за местото главен тренер на тимот. Клубот од Ливерпул денес му врачи отказ на Рафаел...

Манчини: Фокусот ми е на Македонија!

0
Роберто Манчини тврди дека размислува само за репрезентацијата на Македонија, за претстојниот бараж натпревар за СП идната година. Актуелниот европски шампион ќе...

Мурињо договори засилување од Мадрид

0
Португалскиот стратег Жозе Мурињо веќе размислува за нови засилувања за Рома во јануарскиот преоден рок. Според „А Бола“, на радарот на португалскиот стручњак...

Барселона подготвува трансфер бомба со дефанзивецот на Јувентус

0
Барселона сериозно размислува за трансфер на дефанзивецот на Јувентус, Матијас Де Лихт за време на преодниот рок ова лето. Се чини дека 22-годишниот...

Интер потврди: Ериксен пак ќе игра фудбал, но …

0
Кристијан Ериксен сериозно размислува до крајот на сезонава да го има својот камбек на фудбалските терени, неколку месеци по избегнатата трагедија откако данскиот...

Меси ги диктира трансфер плановите, ПСЖ прави трампа со Барса за...

0
Според пишувањата на Ел Насионал, ПСЖ размислува да го трампа Мауро Икарди за Кун Агуеро, потегот е на барање на Лео Меси, кој...

Во Јунајтед веќе „пикираа“ фудбалер за кој ќе инсистираат да го...

0
Манчестер Јунајтед веќе размислува за идниот трансфер период, во кој сигурно главна трансфер цел ќе биде фудбалерот на Вест Хем, Деклан Рајс. ...