таг: публиката

Неочекуван дует на „Коачела фестивалот“

0
Били Ајлиш ја изненади публиката на „Коачела фестивалот“ во саботата навечер изведувајќи неколку песни со пејачката од бендот „Парамор“, Хејли Вилијамс. – О,...

Гал Гадот сподели дел од облеката на „Wonder Woman“: Филмот оствари...

0
Гал Гадот ја воодушеви публиката со својата улога во „Wonder Woman 1984“, чија премиера се случи 25 декември на стриминг сервисот на...