fbpx
3 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: пронајдена

Се самоуби дипломатка на ОН во стан во Њујорк, се нижат...

0
Дипломатка на Обединетите Нации е пронајдена мртва во својот стан на Менхетн во новогодишната ноќ, а полицијата се сомнева дека се работи...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
87 %
0.5kmh
0 %
пет
17 °
саб
17 °
нед
10 °
пон
12 °
вто
8 °

Последни објави