fbpx
8 C
Skopje
недела, февруари 28, 2021

таг: производство

Германски компании преговараат за производство на вакцината „Спутник V“

0
Германски компании преговараат за производство на руската вакцина против коронавирусот „Спутник V“ пред неговото одобрување за употреба во Европската унија, за да може...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
39 %
4.1kmh
0 %
нед
7 °
пон
13 °
вто
13 °
сре
14 °
чет
15 °

Последни објави