fbpx
10 C
Skopje
недела, февруари 28, 2021

таг: Проектот

ВИДЕО | Ивановски и Јаќовски: Дигитално ја презентираме историјата на македонскиот...

0
Проектот „Македонски анимиран филм 1971 – 1991 – Помеѓу златно доба и заборав“ ќе се обиде да ја пополни празнината, да ја...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
10 ° C
10 °
10 °
46 %
4.1kmh
0 %
нед
12 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
14 °
чет
15 °

Последни објави