fbpx
0 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: Продуцентската

Барак и Мишел Обама потпишаа договор за соработка со Нетфликс

0
Продуцентската куќа на Барак и Мишел Обама најави шест нови проекти во соработка со Нетфликс, односно четири филма и две серии. ...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
0 ° C
0 °
0 °
80 %
1kmh
0 %
сре
15 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
12 °
нед
10 °

Последни објави