fbpx
-2 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: продавниците

Како да препознаете квалитетно сирење

0
Во продавниците денес може да се најдат најразлични видови сирења, но и многу имитации кои се неквалитетни. Специјалистите во оваа област објаснуваат дека...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
-2 ° C
-2 °
-2 °
86 %
0.5kmh
0 %
вто
12 °
сре
15 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °

Последни објави