таг: продава

(ФОТО) Жолт „фиат 128“ бил првиот автомобил на Марадона

0
Неодамна светските медиуми објавија дека се продава последниот автомобил што го возел покојниот аргентински фудбалски великан, Диего Армандо Марадона, а сега низ светот...

По циркусот на суд, се фати за глава: Актерката ја продаде...

0
Амбер Херд почна да продава имот за да му го врати долгот на Џони Деп Голем интерес во јавноста предизвика судењето на...

Украина ќе продава обврзници за финансирање на вооружените сили

0
Украинската влада соопшти дека од денеска планира да продава обврзници за да ги плати своите...

(ФОТО) Жолт „фиат 128“ бил првиот автомобил на Марадона, а сега...

0
Неодамна светските медиуми објавија дека се продава последниот автомобил што го возел покојниот аргентински фудбалски великан, Диего Армандо Марадона, а сега...

ПСЖ ја подготви трансфер – листата

0
Францускиот гигант Пари Сен Жермен ќе мора да продава во зимскиот преоден рок за да го задоволи финансискиот фер-плеј на УЕФА. На трансфер...

На аукција се продава „Вила Аурора“, со почетна цена од 471...

0
Во Рим се продава „Вила Аурора“, нарекувана и „недвижен уметнички скапоцен камен на италијанската престолнина“. Имотот од 2.800 квадратни метри вклучува и бујна...