fbpx
8 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: Програмите

Дејл Фишер: Годинава во светот нема да се постигне колективен имунитет...

0
Програмите за вакцинација во текот на оваа година нема да обезбедат колективен имунитет од светската пандемија, оценија здравствени експерти, забележувајќи дека причините...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
53 %
1kmh
0 %
вто
12 °
сре
14 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
10 °

Последни објави