fbpx
2 C
Skopje
четврток, февруари 25, 2021

таг: проблемот

Нема веќе протести, ќе го предаваме родот иако не сме задоволни,...

0
Нема решение за проблемот со тутунот. Ќе продолжиме да го носиме на вагите, но и натаму не се согласуваме дека...

Папата Францис има здравствен проблем, нема да може да служи ниту...

0
Поради проблемот со ишијас што му прави проблеми на десната нога, од таа причина папата Франциско денес нема да ја предводи...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
2 ° C
2 °
2 °
93 %
0.4kmh
0 %
чет
15 °
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °

Последни објави