fbpx
-2 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: пријател

Ги следи во чекор – Среќата им е најголем пријател на...

0
Среќата е нивен пријател број еден, а тие се големи среќници што токму со неа „склучиле пакт“. Овие хороскопски знаци секогаш се...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
-2 ° C
-2 °
-2 °
86 %
0.5kmh
0 %
вто
12 °
сре
15 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °

Последни објави