fbpx
-2 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: Пријателството

ФОТО: Џил Бајден со личен подарок ѝ се заблагодари на Мишел...

0
Пријателството на поранешната прва дама на САД, Мишел Обама и сегашната, Џил Бајден, трае со години.Тие станале уште поблиски кога Барак Обама...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
-2 ° C
-2 °
-2 °
86 %
0.5kmh
0 %
вто
12 °
сре
15 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °

Последни објави